Visie en beleid (2019-2023)

22 oktober 2018

Beste leden van T.C. Schoorl,

De afgelopen twee jaar is op de vereniging hard gewerkt aan het verbeteren van het clubhuis. En de resultaten zijn prachtig! Als bestuur denken we natuurlijk ook aan de toekomst van onze mooie club. Weten waar onze vereniging staat en naar toe wil is belangrijk voor de continuïteit en toekomst van onze club. Hoe ziet onze vereniging er over vijf jaar uit? Wat doet de vergrijzing in het dorp met het aantal leden? Hoe trekken we nog meer jeugdleden aan? Hoe kunnen we ervoor zorgen dat elk lid actief, betrokken en plezier heeft op en naast de baan?

Vragen die zeker beantwoord moeten worden in een visie en beleidsplan voor de aankomende jaren. En daar hebben we je hulp bij nodig! Wil je meedenken over de toekomst van onze club? Of heb je concrete ideeën? We horen ze graag!

In de maanden november en december willen we door middel van thema-avonden sparren met jullie over de toekomst van onze vereniging. De volgende thema-avonden gaan we organiseren:
  • Jeugd
  • Vrijwilligers
  • Technisch Beleid (competitie, wedstrijd, recreatie en toernooi)
  • Facilitair (park, clubhuis, banen en kantine)
De thema-avonden worden begeleid door een van de bestuursleden.

Als je mee wilt denken, meld je graag aan voor één (of meerdere) van de thema-avonden via [email protected].

Met sportieve groet,
Bestuur T.C. Schoorl

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0725092828

Tennispark en clubhuis van TC Schoorl

Heereweg 59
1871 EC Schoorl